Skontaktuj się z nami tel. +48 22 446 83 80

Wynajmij jacht na Madagaskarze!

Po 5 latach przerwy firma Dream Yacht Charter – jedna z największych firm czarterowych na świecie, zdecydowała o ponownym otwarciu swojej bazy na MADAGASKARZE. To kolejna obok Seszeli, Malediwów i Mauritiusa baza w rejonie Oceanu Indyjskiego.

Baza będzie mieściła się na niewielkiej wyspie Nosy Be leżącej w północno-zachodniej części Madagaskaru. Największą atrakcją tej części wybrzeża jest niewątpliwie archipelag Radama i Mitsio. W rezerwacie przyrody Andasibe-Mantadia zachwycisz się liczną populacją lemurów, a podwodny świat oczaruje Cię w zatoce Baie des Russes.

Pogoda: na Madagaskarze panuje klimat równikowy. Temperatura powietrza utrzymuje się przez cały rok na tym samym poziomie ok. 30 stopni C w ciągu dnia. Pora sucha trwa tutaj od kwietnia do października. Pora deszczowa występuje od listopada do marca – temperatura powietrza jest wtedy najwyższa, możliwe są monsuny, temperatura wody wynosi ok. 29 stopni C.

Warunki żeglarskie na Madagaskarze: od października do lipca w godzinach porannych wieje wschodni wiatr Varatraz, a popołudniu zachodni wiatr Talo. Od sierpnia do końca września wiatr Varatraz wieje przez cały dzień. Po południu zwykle się wzmaga, może osiągać siłę do 45 węzłów. Pora cyklonów przypada na okres od stycznia do marca. Najbardziej narażone jest wtedy wschodnie wybrzeże. Istnieją dwa pływy w ciągu doby (różnica poziomów do 4,5 m).

Flota: składać się będzie na początek z 3 jachtów do samodzielnego czarteru: Lagoon 39, Lavezzi 40 oraz Sun Odyssey 379, a także luksusowego katamaranu Lagoon 620 „Reve2Mer” do wynajęcia ze skipperem i załogą. Jachty można rezerwować od lipca 2019.

Lot: najlepiej szukać połączeń bezpośrednich do Nosy Be Fascene (NOS) ewentualnie do Antanarivo Airport na Madagaskarze (Air France) i liniami lokalnymi Air Madagascar do Nosy Be Fascene.  Transfer z lotniska do mariny zajmuje ok. 45 minut.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny 22 449 83 80

Wyczarteruj jacht na Madagaskarze

 

 

 

Posty w kategorii

Marina Kornati Marina Sangulin Biograd na Moru Chorwacja

Zarezerwuj jacht z rabatem targowym!

Już po raz 47, w dniach 1 – 4 marca 2018 odbędą się w... więcej »

zobacz więcej
Marina Agios Kosmas w Atenach - baza Navigare Yachting

Navigare Yachting – nowości w bazie w Atenach

Navigare Yachting – renomowana międzynarodowa firma czarterowa zapowiedziała zmiany w swojej ofercie w Grecji.... więcej »

zobacz więcej
Kiriacoulis otwiera nową bazę w Hiszpanii - Roda de Bara

Kiriacoulis otwiera nową bazę w Hiszpanii!

Kiriacoulis Mediterranean działa na rynku turystycznym o 1980 roku. To jedna z największych, greckich... więcej »

zobacz więcej

Punt

Stryjeńskich 15A lok 5 (1 piętro)

02-791 Warszawa

tel. +48 22 446 83 80

fax +48 22 894 00 42

 

info(@)punt.pl

Mamy dla Ciebie prezent!

Zapisz się do naszego NEWSLETTERA
i odbierz darmową kolekcję
przewodników dla żeglarzy.