Czarter Jachtów Grecja

Czarter Jachtów Grecja

Grecja to prawdziwy raj dla żeglarzy.

Długi sezon trwający od połowy kwietnia do października, zróżnicowane akweny, dobre zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych żeglarzy, liczne zabytki z różnych okresów historii - to powody, dla których warto odwiedzić ten kraj. Wspaniałe widoki, przejrzysta ciepła woda, oryginalna kuchnia i nieskrępowana atmosfera beztroskich wakacji, to najczęstsze wrażenia, jakie pozostają nam w pamięci z pobytu w Grecji. Wybierając trasę żeglugi należy jednak pamiętać, że niektóre szczególnie popularne miejsca bywają w sezonie bardzo zatłoczone i o tym, że na Cykladach można natrafić, szczególnie w lipcu i sierpniu, na bardzo silne wiatry.


Proponujemy rozpocząć czarter w jednym z następujących portów: Ateny (Kalamaki lub Lavrion), Rodos, Korfu, Lefkada, Skiatos, Paros, Mykonos.

 

 

Grecja

 

Grecja położona jest na Półwyspie Bałkańskim oraz Półwyspie Peloponeskim. Od północy graniczy z Albanią, Macedonią i Bułgarią oraz od wschodu z Turcją. Ma dostęp do czterech mórz: Morza Egejskiego, Morza Kreteńskiego, Morza Jońskiego i Morza Śródziemnego. Do Grecji należy ponad 3 tyś wysp z czego 167 jest zamieszkałych. Najbardziej znane to Kreta, Rodos i Korfu oraz archipelagi: Wyspy Jońskie, Cyklady oraz Sporady. Grecja ma bardzo długą i bogatą historię, której pierwsze ślady odnajdujemy w cywilizacji minojskiej i mykeńskiej. Uznawana jest za kolebkę zachodniej cywilizacji oraz miejsce narodzin demokracji, filozofii, sportów, polityki i dramatu.

 

Najbardziej popularne destynacje wśród żeglarzy: Zatoka Sarońska i Argolidzka, Cyclady, Dodecanes, Morze Jońskie.

 REZERWACJE ON-LINE CZARTER GRECJA

 
OFERTA GRECJA

 

 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat wakacji żeglarskich w Grecji - wybierz poniżej interesujący Cię temat:

 

CZARTERY JACHTÓW GRECJA - OFERTY SPECJALNE
 

GALERIA ZDJĘĆ Z REJSU W GRECJI

 PROPOZYCJE TRAS REJSÓW W GRECJI

Aktualne OFERTY specjalne

 
 Galeria zdjęć z ostaniego rejsu 

Propozycje tras rejsów

     

WYKAZ OBIEKTÓW UNESCO W GRECJI

 JAK DOJECHAĆ POGODA W GRECJI
Wykaz obiektów Unesco 

Grecja - jak dojechać

 Pogoda w Grecji

 

Zobacz również:

Czarter jachtów Chorwacja

Czarter jachtów Malta

Czarter jachtów Włochy

Czarter jachtów Francja

Czarter jachtów Tajlandia

Czarter jachtów Karaiby

Czarter jachtów Hiszpania

POWRÓT
Vademecum