Skontaktuj się z nami tel. +48 22 446 83 80

Nasza polityka prywatności zgodna z RODO

Dzisiaj wchodzi w życie nowe Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych zwane w skrócie RODO, które ma na celu ujednolicenie regulacji związanych z ochroną danych osobowych w całej Unii Europejskiej.

Z tego też powodu zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności oraz Regulamin Sklepu. Mamy nadzieję, że znajdziesz tu wyczerpującą odpowiedź na pytanie – w jaki sposób zarządzamy Twoimi danymi osobowymi.

Oto kilka najważniejszych informacji, które mogą Cię zainteresować:

  • Administratorem danych osobowych jesteśmy my, czyli firma PUNT Sp. z.o.o. Sp. k. z siedzibą przy ul. Stryjeńskich 15A 15b m5, 02-791 w Warszawie.
  • Tak jak do tej pory tak i w przyszłości dokładamy starań aby jak najlepiej chronić Twoje dane osobowe. Oznacza to m.in. że nie sprzedajemy ich, ani nie udostępniamy innym stronom – chyba że wymaga tego wykonanie umowy.
  • Nie korzystamy z automatycznych mechanizmów tworzących i przetwarzających profile użytkownika na podstawie danych osobowych.
  • Newslettery wysyłamy tylko tym osobom, które wyraziły na to zgodę. Zgoda ta może być wycofana w każdym momencie. Najprościej zrobić to klikając w link „możesz się wypisać” znajdujący się w każdym z newsletterów.
  • Masz prawo dostępu do swoich danych. Możesz je aktualizować, zmieniać, żądać abyśmy  je usunęli lub przenieśli do innej firmy, która świadczy podobne usługi.
  • Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (obecnie jest nim Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych), co do przetwarzania Twoich danych osobowych.

Jeśli masz jakieś wątpliwości związane z Twoimi danymi osobowymi, zachęcamy do kontaktu z nami pod adresem: daneosobowe@punt.pl. Chętnie rozwiejemy wątpliwości i udzielimy pomocy.

Rodo polityka prywatności

 

 

Posty w kategorii

Bali 4.1

Bali 4.1 – kolejny nowy katamaran ze stoczni Catana

W kwietniu bieżącego roku pisaliśmy o nowym modelu ze stoczni Catana – Bali 5.4.... więcej »

zobacz więcej
czartery jachtów Majorka cały rok

Zima na Majorce

Teraz czartery jachtów na Majorce przez cały rok! Zaplanuj zimę na Balearach.

zobacz więcej
seszele nowa baza navigare w Mahe

Jachty Navigare w bazie Mahe na Seszelach

Navigare Yachting właśnie ogłosiło otwarcie swojej nowej bazy na Seszelach na wyspie Mahe! Łatwo... więcej »

zobacz więcej

Punt

Stryjeńskich 15A lok 5 (1 piętro)

02-791 Warszawa

tel. +48 22 446 83 80

fax +48 22 894 00 42

 

info(@)punt.pl

MENU
Mamy dla Ciebie prezent!

Zapisz się do naszego NEWSLETTERA
i odbierz darmowy przewodnik po trasie rejsu z Trogiru