Skontaktuj się z nami tel. +48 22 446 83 80

Witamy na pokładzie!

Właśnie zakończyliśmy bardzo intensywny sezon żeglarski na Bałtyku. Czas wyjąć naszą Bavarię 38 s/y Punt z wody, aby przygotować ją do kolejnego sezonu. To również moment gdy, z ogromnym żalem, żegnamy się z naszym dotychczasowym instruktorem – Krzysztofem Krynieckim.

Gdynia szkolenie jsm krzysztof kryniecki

Krzysztof prowadził nasze kursy nieprzerwanie przez trzy lata, wykonując kawał dobrej roboty. To dzięki niemu dziesiątki żeglarzy zdało egzamin na patent i wypłynęło samodzielnie na morskie wody. Krzysztof – jesteśmy Ci bardzo wdzięczni, że byłeś z nami! Dziękujemy i życzymy Ci powodzenia w realizacji Twoich żeglarskich planów na ciepłych wodach.

Kto przejmie pałeczkę po Krzysztofie? Cieszymy się bardzo, że do naszego zespołu na Bałtyku dołącza – Katarzyna Taborek!

Kasia z żaglami związana jest od dziecka (wnuczka Teresy Remiszewskiej). Posiada olbrzymią wiedzę żeglarską i wyjątkowe umiejętności jej przekazywania (uprawnienia kapitana jachtowego i kapitana motorowodnego). Zawsze uśmiechnięta, bardzo dobrze zorganizowana, wyjątkowo cierpliwa. My moglibyśmy jeszcze tak długo wymieniać, ale najlepiej przeczytajcie co o Kasi napisali tegoroczni kursanci na patent JSM i VB w Chorwacji:

„Poza obowiązkowym programem szkolenia, Kasia podzieliła się z nami przede wszystkim wiedzą praktyczną. Trudne warunki pogodowe sprawiły, że mieliśmy ograniczony czas na praktykę, jeden dzień staliśmy w porcie. Kasia wykorzystywała każde okno pogodowe, by ćwiczyć – manewrowaliśmy nawet po zmroku, płynęliśmy w nocy, by oswoić się z rozpoznawaniem świateł i zobaczyć, jak wygląda nocne wejście do portu. Teorię przerabialiśmy do późnych godzin nocnych, Kasia nigdy nie odmówiła odpowiedzi na nasze pytania, nigdy nie narzekała na zmęczenie – była cały czas do naszej dyspozycji. Jest bardzo zaangażowana, ma prawdziwą misję wyszkolenia dobrych skipperów”

„Profesjonalne podejście i olbrzymia wiedza oraz doświadczenie, którym chętnie podzieliła się z załogą. Bardzo szybko się zintegrowaliśmy. Osoba otwarta i bardzo sympatyczna, ale jednocześnie zdecydowana i nawet w trudnych sytuacjach nie traciła kontroli nad jachtem i załogą. Do szkolenia podeszła bardzo kompleksowo i poświęcała swój czas w całości, szkoląc nas praktycznie od rana do wieczora. Ostatecznie zrealizowany był cały program i cała załoga była świetnie przygotowana do egzaminu, który wszyscy zdaliśmy bardzo dobrze”.

„Skipper miał bardzo duże doświadczenie i potrafił we wspaniały sposób przekazywać wiedzę. Chętnie popłynąłbym z nim na kolejny rejs.”

„Bardzo obszerna wiedza teoretyczna. Umiejętności praktyczne na najwyższym poziomie potwierdzone podczas niekorzystnych warunków pogodowych ( jugo, bora ). „

„Kasia jest bardzo profesjonalna, ma ogromną wiedzę i potrafi ja przekazać. Dodatkowo ogromna kultura osobista. Bardzo cierpliwa. Ciężko wymyślić lepszego skippera”

„Pani Kasia to bardzo dobry nauczyciel, przekazuje wiedzę w przystępny i zrozumiały sposób. Pod jej opieką nawet małe dzieci w wieku przedszkolnym poprowadzą jacht żaglowy”

„1. doskonale prowadzone zajęcia, 2. doskonała znajomość żeglowania, 3. świetna organizacja”

A tak Kasia pisze o sobie:

„Z wykształcenia ekonomista (Transport i Logistyka); rodzinnie, z zamiłowania i obecnie zawodowo, głównie żeglarka, głodna zarówno wielkich wypraw, przeprowadzania jachtów na długie dystanse, jak i pływania czysto turystycznego i kulinarnego 🙂 Kocham katamarany i duże jednokadłubowce, pływam również na małych jednostkach.

Poza żeglarstwem uwielbiam nurkować, jeździć na nartach, chodzić po górach, lodowcach, ferratach; ćwiczyć jogę (na jachcie też możliwe!); (dawniej) zapalona koniara. Staram się wykorzystywać każdy moment, by żyć przez duże „Ż”; kocham nowe wyzwania, poznawać nowych ludzi, akweny, miejsca, smaki…”

Kasia poprowadzi u nas:

Katarzyna Taborek Mariusz Piechnik

 

 

Posty w kategorii

Bavaria c38 okładka

Bavaria C38 – idzie nowe!

Bavaria C38 to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier nadchodzącego sezonu żeglarskiego.

zobacz więcej
Chorwacja dla żeglarzy - grupa facebook

Chorwacja dla żeglarzy – dołącz do grupy!

  Z początkiem kwietnia uruchomiliśmy na Facebooku grupę CHORWACJA DLA ŻEGLARZY Jeśli jesteś, byłeś... więcej »

zobacz więcej
Czarter jachtów Malta

Dream otwiera bazę na Malcie

Kolejna dobra wiadomość od Dream Yacht Charter! Po informacji o otwarciu bazy na Madagaskarze,... więcej »

zobacz więcej

Punt

Stryjeńskich 15A lok 5 (1 piętro)

02-791 Warszawa

tel. +48 22 446 83 80

fax +48 22 894 00 42

 

info(@)punt.pl

MENU
Mamy dla Ciebie prezent!

Zapisz się do naszego NEWSLETTERA
i odbierz darmowy przewodnik po trasie rejsu z Trogiru