Skontaktuj się z nami tel. +48 22 446 83 80

Warta uwagi publikacja „Żeglowanie w Chorwacji”

Wydawnictwo magazynu More, wiodącego chorwackiego magazynu żeglarskiego, już od dwudziestu trzech lat wydaje bezpłatne publikacje przeznaczone dla obcokrajowców, którzy żeglują po Morzu Adriatyckim. Tegoroczna edycja została wydana aż w 8 językach.

Publikacje te są dostępne zazwyczaj w marinach, firmach czarterowych lub rozdawane podczas targów. Można również je znaleźć na stronie internetowej more.hr w zakładce Sailing in Croatia w wygodnej wersji do czytania.

Najnowsze wydanie jest również w wersji elektronicznej na iPady i tablety z systemem operacyjnym Android. Wersja elektroniczna jest znacznie bogatsza od drukowanego wydania – liczy blisko 400 stron.

W każdym wydaniu znajdziemy: informacje praktyczne czyli „Co trzeba wiedzieć by móc żeglować w Chorwacji”, informacje na temat nowo powstałych miejsc do cumowania, artykuły opisujące fragmenty chorwackiego wybrzeża, relacje z rejsów po Adriatyku oraz opisy, mapki i numery telefonów do większości marin i portów w Chorwacji.

Wersja polska na rok 2022 zawiera wyczerpujące informacje na temat Parku Narodowego Mljet, propozycje tygodniowego rejsu wzdłuż wyspy Dugi Otok, oraz szczegółowy opis wschodniego wybrzeża Istrii.

Wersje językowe potrafią się od siebie nieznacznie różnić np. w wersji francuskiej pojawia się relacja z rejsu z Puli do Dubrownika. Materiały przygotowywane przez chorwackich autorów wzbogacone są licznymi zdjęciami, rekomendacjami miejsc gdzie warto zjeść oraz co warto zobaczyć. To znakomita podpowiedź przy planowaniu trasy rejsu – warto się z nimi zapoznać

strona wydawnictwa more.hr

 

 

Posty w kategorii

port miejski

Ceny marin i portów w Chorwacji w sezonie 2023

Jednym z istotnych czynników kształtujących koszt naszych wakacji na jachcie są ceny portów i... więcej »

zobacz więcej
czy na liście załogi można wpisać większą ilość osób

Czy na liście załogi można wpisać większą liczbę osób niż liczba osób, na jaką zarejestrowany jest jacht?

Wskazana w liście załogi liczba załogantów, uwzględniająca wszystkie osoby, niezależnie od wieku, przebywające na... więcej »

zobacz więcej

Patent żeglarski – wymagania, uprawnienia, wymiana

W znacznej części krajów europejskich od osób pływających jachtami żaglowymi i motorowymi nie wymaga... więcej »

zobacz więcej

Punt

Stryjeńskich 15A lok 5 (1 piętro)

02-791 Warszawa

tel. +48 22 446 83 80

fax +48 22 894 00 42

 

info(@)punt.pl

MENU
Mamy dla Ciebie prezent!

Zapisz się do naszego NEWSLETTERA
i odbierz darmowy przewodnik po trasie rejsu z Trogiru