FB YT Instagram Skontaktuj się z nami tel. 22 446 83 80

Kolejny nowy katamaran – Dufour 48

Stocznie stawiają na katamarany

Boom na katamarany trwa. Procentowy udział dwukadłubowców we flotach czarterowych rośnie z roku na rok. Szkolenia żeglarskie na katamaranach sprzedają się jak świeże bułki.
Do niedawna w czarterze można było znaleźć właściwie tylko jachty dwukadłubowe ze stoczni Lagoon i Fountaine Pajot. Sytuacja zaczęła się szybko zmieniać 2-3 lata temu i teraz na rynku mocno rozpychają się inni gracze. Bavaria zainwestowała w katamarany Nautitech, hitem ostatnich sezonów są jachty Bali produkowane przez grupę Catana, plotkuje się, że do stawki dołączy Jeanneau…, a na pewno zrobi to Dufour!

Dufour 48

Pierwszym katamaranem tej stoczni będzie prawdopodobnie Dufour 48. Jacht będzie miał 14,70 m długości i 8 m szerokości.

O ile modele Bali zdobyły serca żeglarzy (i ich rodzin) drugim kokpitem w części dziobowej, tak na Dufourze dodatkową przestrzeń dla załogi znajdziemy na przestronnym górnym pokładzie, który zrobił na nas duże wrażenie. Sami się przekonajcie oglądając film…

Choć informacji o tym jachcie jest jeszcze bardzo niewiele, sprzedaż już się rozpoczęła. Co więcej, pierwsza sztuka znajduje się już w naszej ofercie czarterowej (!) Od sierpnia 2018 roku katamaran Dufour 48 będzie można wynająć w Trogirze (Chorwacja) z polecanej przez nas firmy Angelina Yachtcharter. Są jeszcze wolne terminy 😉

 

 

 

Posty w kategorii

Bavaria C45

Bavaria C45 – jedna z nowości stoczni Bavaria Yachts

Nadchodzą kolejne nowości! Ostatnio informowaliśmy o kilku nowych, bardzo ciekawych katamaranach. Teraz kolej na... więcej »

zobacz więcej
Targi Boatshow

Widzimy się w Łodzi!

Już niebawem, w dniach 17-19 listopada, odbędzie się w Łodzi wielka wodniacka impreza – ... więcej »

zobacz więcej

Navigare zmienia bazę w Grecji – Agios Kosmas w Elliniko

Z początkiem nowego sezonu 2018, Navigare Yachting przenosi swoją bazę w Grecji z Lavrio... więcej »

zobacz więcej

Punt

Stryjeńskich 15A lok 5 (1 piętro)

02-791 Warszawa

tel. (+48 22) 446 83 80

fax (+48 22) 894 00 42

 

info(@)punt.pl