Ciekawe miejsca

wybierz region:
wszystkie
Malta
Kolorowe maltańskie łodzie mienią się w słońcu czerwienią, żółcią i turkusem, a zapach świeżo przyrządzonej ryby przyciąga do jednej z wielu maltańskich restauracji.
Malta
Odcienie turkusu - najpiękniejsze kotwicowisko na Malcie.
Malta
Znakomite miejsce, aby bezpiecznie zacumować jacht i udać się na zwiedzanie wnętrza wyspy Gozo, a przy okazji zatankować wodę i podładować akumulatory.
Wyspy Karaibskie

Saint Vincent i Grenadyny stanowią polityczną całość, ale krajobrazowo bardzo się różnią. Każda wyspa jest niezwykła i każda posiada swój niepowtarzalny czar. Niewątpliwie magnesem przyciągającym turystów są piękne plaże, możliwość podziwiania podwodnego świata, w tym pięknych raf koralowych, oraz niesamowita atmosfera Karaibskich wysp i gościnność tubylców.

Tajlandia

Phuket - "Perła południa", to największa (539 km2) i najczęściej wybierana przez żeglarzy wyspa w Tajlandii a zarazem druga po Bangkoku rozwijająca się prowincja tego kraju. Od stolicy kraju dzieli ją jedynie godzina lotu. Słynie przede wszystkim ze wspaniałego wybrzeża, atrakcyjnych plaż oblewanych przez ciepłe, turkusowe wody Morza Andamańskiego i cienistych szlaków prowadzących przez dżunglę. Około 7 proc. wyspy pokrywa objęta ochroną naturalna puszcza.

Hiszpania

Porto Cristo to niewielka miejscowość na wschodnim wybrzeżu Majorki, położona na wzgórzu, z którego rozciąga się piękny widok na mały port jachtowy. Można się tu zrelaksować w jednym z licznych barów i kawiarni lub leniuchować w promieniach słońca na plaży.

Wyspy Karaibskie

Jeśli chcesz zobaczyć na własne oczy egzotyczne widoki, czuć miękki piasek pod stopami i podziwiać z pokładu luksusowego jachtu przepiękne zachody słońca, Martynika jest idealnym miejscem na twój urlop. Ta pełna kontrastów wyspa określana przez tubylców jako "Madinina", czyli "wyspa kwiatów" z całą pewnością zachwyci Cię swoją różnorodnością krajobrazu i kolorami.

Wyspy Karaibskie

Saint Lucia to jedna z najpiękniejszych wysp karaibskich. Większość wyspy pokryta jest tropikalnymi lasami oraz plantacjami bananów, które tworzą iście karaibski krajobraz. Piękne plaże, kryształowo czysta woda, tropikalna roślinność, jak i bogactwo historyczne sprawiają, iż Saint Lucia jest wymarzonym miejscem na spędzenie upragnionych wakacji.

Włochy
W cieniu największego wulkanu Europy – Etny rozciąga się magiczna wyspa Sycylia. Greckie świątynie, rzymskie ruiny, ślady kultury arabskiej i bizantyjskiej - na wszystko to możesz się natknąć, zwiedzając Sycylię. Do tego wspaniała kuchnia i turkusowe morze – czy może być lepsza recepta na udane wakacje?
Francja
Korsyka nazywana przez Francuzów L’lle de Beaute (Wyspa Piękna), w pełni zasługuje na to miano. Dziewicza przyroda, czyste plaże, lazurowe morze i nieskażony klimat sprawiają, że jest to jedna z najpiękniejszych wysp Europy.
Wstecz
1 | 2 | 3 | 4 Dalej
Vademecum