Skontaktuj się z nami tel. +48 22 446 83 80

Marina Mgarr Gozo

Malta - Marina Mgarr GozoZnakomite miejsce, aby bezpiecznie zacumować jacht i udać się na zwiedzanie wnętrza wyspy Gozo, a przy okazji zatankować wodę i podładować akumulatory.

Marina Mgarr nie jest zbyt duża ale ma wszystkie niezbędne udogodnienia włącznie z WiFi. W jednym basenie portowym znajduje się wydzielona część dla promów, w głębi port rybacki a po prawej stronie, za główkami portu, kilka pirsów przeznaczonych dla jachtów żaglowych.

Przed wpłynięciem do portu warto wywołać obsługę mariny na kanale 9 lub 12 VHF i zapytać o wolne miejsca. Żeglując w sezonie dobrze jest zarezerwować miejsce w marinie z wyprzedzeniem np. korzystając z pomocy armatora (Należy powiadomić o tym podczas przejęcia jachtu).

Marina zbudowana jest z pływających pontonów z mooringami i oferuje 208 miejsc dla jachtów o maksymalnej długości 15m. Większe jednostki kotwiczą do falochronu przed portem. Udogodnienia: prąd i woda na pirsie, możliwość zatankowania, kilka sklepów, bank, toalety i prysznice, WIFI.

W okolicy znajduje się duża ilość restauracji. Szczególnie polecamy: Ta’ Tona leżącą w basenie portowym (może być zamknięta poza sezonem), oraz Country Terrace znajdującą się na wzniesieniu ponad portem (około 10 min drogi), skąd roztacza się wspaniały widok na port i Comino. Bardzo serdeczny szef kuchnii doradza wybór dań. W sezonie warto rezerwować miejsce.

Cumowanie w Marinie Mgarr można połączyć ze zwiedzaniem Gozo. Do stolicy wyspy Rabat dostaniemy się autobusem. Przystanek znajduje się obok dworca promowego. Bilet w cenie 2 Euro można zakupić u kierowcy.

Link do strony mariny >>> www.gozomarina.net

 

Malta - Marina Mgarr Gozo

Lokalizacja

Inne ciekawe miejsca w tym regionie

Malta - Gozo

Malta

Marina Mgarr Gozo

Znakomite miejsce, aby bezpiecznie zacumować jacht i udać się na zwiedzanie wnętrza wyspy Gozo, a przy okazji zatankować wodę i... więcej »

zobacz więcej
Malta - Marsaxlokk

Malta

Marsaxlokk

Kolorowe maltańskie łodzie mienią się w słońcu czerwienią, żółcią i turkusem, a zapach świeżo przyrządzonej ryby przyciąga do jednej z... więcej »

zobacz więcej
Malta - Marina Kalkara

Malta

Valletta Grand Harbour

Ten naturalny port usytuowany w południowo-wschodniej części wybrzeża Malty jest wyjątkowo malowniczo położony. Z północnej strony sąsiaduje bezpośrednio z ufortyfikowanymi... więcej »

zobacz więcej

 

 

Punt

Stryjeńskich 15A lok 5 (1 piętro)

02-791 Warszawa

tel. +48 22 446 83 80

fax +48 22 894 00 42

 

info(@)punt.pl

MENU
Mamy dla Ciebie prezent!

Zapisz się do naszego NEWSLETTERA
i odbierz darmowy przewodnik po trasie rejsu z Trogiru