Skontaktuj się z nami tel. +48 22 446 83 80

Koh Hong Group

To bardzo piękne miejsce, choć mocno eksplorowane przez turystów. Liczne statki wycieczkowe, łodzie długorufowe oraz dziesiątki kajaków wpisały się na stałe w krajobraz tej wyspy. Kotwiczyć można w dwóch miejscach: na południe od Koh Hong oraz przy północno-wschodnim brzegu Koh Hong w kanale miedzy trzema wyspami na głębokości 10 – 14 metrów.

Najwięcej wrażeń dostarcza wyprawa pontonem do wnętrza Koh Hong, skąd wąskim tunelem można przedostać się do kolejnych dwóch hong. Podróż najlepiej zaplanować przy wysokim stanie wody. Ponieważ przejście jest bardzo wąskie, możemy być zmuszeni do położenia się na dnie pontonu, aby nie uderzyć głową o wystające skały. Wyspa zachwyca dziką przyrodą. W koronach drzew gnieżdżą się orły, zimorodki i dzioborożce. Czasami o świcie można zobaczyć żywiące się krabami małpy.

Na sąsiedniej wyspie Koh Yai mieści się baza Parku Narodowego. W każdej chwili możesz być poproszony o wniesienie opłaty 200 BTH za przebywanie na terenie Parku.

Tajlandia rejs z Phuket

Galeria

Lokalizacja

Inne ciekawe miejsca w tym regionie

Tajlandia rejs z Phuket

Tajlandia

Koh Ngai

Ko Ngai to maleńka wyspa o długości 4 km i szerokości 2 km. Od wschodniej strony ma piękne piaszczyste plaże.... więcej »

zobacz więcej
Tajlandia rejs z Phuket

Tajlandia

Koh Hong Group

To bardzo piękne miejsce, choć mocno eksplorowane przez turystów. Liczne statki wycieczkowe, łodzie długorufowe oraz dziesiątki kajaków wpisały się na... więcej »

zobacz więcej

Tajlandia

Koh Panyi

Zwana również Wyspą Cyganów. Jedna z nielicznych zamieszkałych wysp w zatoce. Siedziba muzułmańskich rybaków, czasem błędnie określanych mianem Cyganów. Wioska... więcej »

zobacz więcej

 

 

Punt

Stryjeńskich 15A lok 5 (1 piętro)

02-791 Warszawa

tel. +48 22 446 83 80

fax +48 22 894 00 42

 

info(@)punt.pl

MENU
Mamy dla Ciebie prezent!

Zapisz się do naszego NEWSLETTERA
i odbierz darmowy przewodnik po trasie rejsu z Trogiru