Czarter Jachtów Włochy

Czarter Jachtów Włochy

Musisz koniecznie odwiedzić Włochy

 Jeśli szukasz miejsca, gdzie od wiosny do jesieni będziesz miał znakomitąPobierz przewodnik o Sardynii! słoneczną pogodę, akwenu z licznymi wyspami, urokliwymi zatoczkami i pięknie położonymi portami, gdzie teraźniejszość miesza się z przeszłością, musisz koniecznie odwiedzić Włochy. Kraj, który zaprasza żeglarzy nie tylko do żeglugi po Morzu Śródziemnym, ale również do degustacji znakomitej włoskiej kuchni, odkrywania zabytków, a przede wszystkim do odpoczynku, ponieważ beztroska i gościnność to cechy narodowe Włochów. Zapraszamy do czarteru z baz mieszczących się zarówno na półwyspie: Punta Ala i Castiglioncello (Toskania okolice Pizy), Salerno (okolice Neapolu), Tropea i Reggio di Calabria (tuż obok Sycylii) , jak również na wyspach: Sycylii i Sardynii.

 

 

 

Tereny obecnych Włoch stanowiły serce Cesarstwa Rzymskiego. W późniejszych czasach włoskie miasta, takie jak Florencja, Mediolan czy Wenecja, stały się samodzielnymi miastami-państwami - część z nich wyrosła na prawdziwe potegi gospodarcze, finansowe i polityczne. To we włoskich miastach rodziły się idee renesansu, to kultura włoskich miast promieniowała najsilniej na europejska kulturę i sztukę w erze nowożytnej. Zjednoczone państwo włoskie powstało stosukowo późno, bo w 1861 roku. Ślady niezwykle bogatej historii są we Włoszech widoczne na każdym kroku do dzisiaj.

 

Krajobraz Włoch zdominowany jest przez góry stanowiące 80% powierzchni tego kraju. Na północy kraju piętrzą się Alpy i Dolomity, natomiast na południu kraju Apeniny. Na terenie Włoch położone są również aktywne wulkany, takie jak Etna, Wezuwiusz czy Stromboli. Długość wybrzeża włoskiego wynosi aż 7600 km i stanowi prawie 80% całkowitej granicy Włoch.

 

Śródziemnomorski klimat oraz urozmaicona linia brzegowa sprawia że od kwietnia do października Włochy stanowią bardzo atrakcyjną rejon dla żeglarzy.

 

Pobierz bezpłatny>>> Przewodnik dla planujących swój pierwszy rejs z Sardynii.

 
Współpracujemy tylko z rzetelnymi i sprawdzonymi armatorami:

 

 

 

CENNIK CZARTER CHORWACJA

 

OFERTA CHORWACJA

 

 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat wakacji żeglarskich we Włoszech - wybierz poniżej interesujący Cię temat:

 

 
  
  

 

Aktualne OFERTY PROMOCYJNE


 

Włochy - jak dojechać

 

Galeria zdjęć Sardynia-Korsyka

     

 
 

 

Pogoda we Włoszech


 

Polecamy: Wyspy Liparyjskie

 

Polecamy: Sycylia

 
 


Wykaz obiektów Unesco

 

Zobacz również:

Czarter jachtów Chorwacja

Czarter jachtów Grecja

Czarter jachtów Malta

Czarter jachtów Francja

Czarter jachtów Tajlandia

Czarter jachtów Karaiby

Czarter jachtów Hiszpania

POWRÓT
Zobacz ciekawe miejsca:
Wyspy Liparyjskie
Sycylia
Vademecum