FB YT Instagram Skontaktuj się z nami tel. 22 446 83 80

Regiony

Czartery jachtów Chorwacja Hvar

Chorwacja

Chorwacja – najlepszy kierunek na żeglarskie wakacje Polscy żeglarze kochają Chorwację. Trudno szukać drugiego kraju, który cieszyłby się tak dużą popularnością. Urozmaicone wybrzeże oraz łagodny klimat z dużą ilością słonecznych dni zachęcają... więcej »

Czarter jachtów Grecja Santorini

Grecja

Grecja to prawdziwy raj dla żeglarzy. Długi sezon trwający od połowy kwietnia do października, zróżnicowane akweny, dobre zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych żeglarzy, liczne zabytki z różnych okresów historii – to... więcej »

Czarter jachtów Włochy Sardynia

Włochy

Włochy – musisz tutaj popłynąć! Jeśli szukasz miejsca, gdzie od wiosny do jesieni będziesz miał znakomitą słoneczną pogodę, akwenu z licznymi wyspami, urokliwymi zatoczkami i pięknie położonymi portami, gdzie teraźniejszość miesza się... więcej »

Czarter jachtów Turcja Fethiye

Turcja

Turcja – tysiące atrakcji na wyciągnięcie ręki. Turcja, choć nie tak popularna jak Chorwacja czy Grecja, zaskakuje bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą żeglarską. Na żeglarzy czekają nowoczesne i komfortowo wyposażone mariny, liczne kotwicowiska... więcej »

czarter jachtów Tajlandia

Tajlandia

Tajlandia – kraina uśmiechu. Tajlandia, zwana często za sprawą swoich wiecznie uśmiechniętych mieszkańców Krainą Uśmiechu, to wprost wymarzone miejsce wypoczynku dla tych wszystkich, którzy swym wakacjom stawiają wysokie wymagania. Niezwykłe egzotyczna flora... więcej »

Czarter jachtów Karaiby

Karaiby

Karaiby – prawdziwy raj na ziemi Krajobrazy karaibskie to jedne z najpiękniejszych widoków, niczym z pocztówek. Według wielu ludzi jest to raj na ziemi. Gdy za oknem jest ciemno i zimno, ciągle... więcej »

Czarter jachtów Malta

Malta

MALTA – najbardziej słoneczne czartery jachtów w Europie Archipelag Wysp Maltańskich położony jest w centrum Morza Śródziemnego, około 50 Mm od brzegów Sycylii i 160 Mm od wybrzeża Tunezji. W skład archipelagu... więcej »

Czarter jachtów Hiszpania

Hiszpania

Hiszpania – kraj flamenco i paelli Hiszpania oferuje turystom wszystko, co najlepsze – piękną pogodę, mnóstwo atrakcji podróżniczych i kulturalnych, znakomitą kuchnię. Hiszpania to nie tylko pełne temperamentu Hiszpanki i bohaterscy torreadorzy,... więcej »

Czarter jachtów Wyspy Kanaryjskie

Wyspy Kanaryjskie

Zimą – koniecznie na Wyspy Kanaryjskie! Kiedy u nas za oknem deszcz i ziąb albo śnieżna zadymka a my tęsknimy za słońcem i ciepłem, jest na to jedna rada – Wyspy Kanaryjskie... więcej »

Czarter jachtów Francja Korsyka Bonifacio

Francja

A może czarter we Francji? FRANCJA kojarzy się z Paryżem, gorącym Lazurowym Wybrzeżem czy Alpami. Ale to także kraj dla żeglarzy. Francja otoczona jest trzema morzami: Śródziemnym, Liguryjskim i Północnym oraz Oceanem... więcej »

Punt

Stryjeńskich 15A lok 5 (1 piętro)

02-791 Warszawa

tel. (+48 22) 446 83 80

fax (+48 22) 894 00 42

 

info(@)punt.pl