Skontaktuj się z nami tel. +48 22 446 83 80

Przewodniki

Poradnik Czarterującego Chorwacja – odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

pobierz przewodnik

Przewodnik po wyspie Vis – Chorwacja

Wyspa Vis to jedno z naszych ulubionych miejsc w Chorwacji. Odwiedzamy je regularnie od 20 lat. W przewodniku polecamy: najciekawsze miejsca dostępne od strony morza, nasze ulubione restauracje oraz bezpiecznie i sprawdzone kotwicowiska. Wszystkie zdjęcie wykorzystane w przewodniku są naszego autorstwa. Mamy nadzieję, że zarówno "starzy chorwaccy wyjadacze", jak również początkujący adriatyccy żeglarze, znajdą tu coś dla siebie. Miłej lektury!

pobierz przewodnik

Przewodnik Sardynia

W kwietniu 2015 r. wybraliśmy się na rejs wokół północnych brzegów Sardynii. Naszym głównym celem było odkrycie archipelagu La Maddalena leżącego między Sardynią a Korsyką, jak również uroczej wyspy Lavezzi. Korzystając z bliskości Korsyki zawinęliśmy do położonego wśród stromych klifów portu Bonifacio. Wrażenia z tego rejsu jak również wiele fantastycznych zdjęć i przydatnych informacji dotyczących tego akwenu znajdziecie w przygotowanym przez nas przewodniku. Zachęcamy do lektury!

pobierz przewodnik

Przewodnik po Tajlandii

Zimowe żeglowanie w Tajlandii. Za każdym razem pełne wrażeń. W Tajlandii żeglowaliśmy kilkakrotnie, ostatnie dwa rejsy odbyliśmy w styczniu i czerwcu 2015 roku. Uwiodła nas egzotyka Azji. Byliśmy zachwyceni odkrywając dziewicze ekosystemy, nurkując wśród raf koralowych, smakując oryginalnych potraw i doświadczając tajskiej gościnności. Jesteśmy przekonani, że jest to akwen, który spodoba się każdemu. Dlatego postanowiliśmy podzielić się naszym doświadczeniem.

Udostępniamy praktyczny poradnik dedykowany skipperom, którzy planują swój pierwszy rejs po tym egzotycznym akwenie. Przygotowaliśmy blisko 60 stron informacji, zdjęć i mapek. Znajdziesz tu informacje o najlepszych kotwicowiskach, miejscach wartych odwiedzenia, pogodzie i pływach. Wystarczy pobrać. Życzymy dobrej lektury i zachęcamy do czarteru jachtów w Tajlandii!

pobierz przewodnik

Przewodnik po Turcji

Z myślą o czarterujących po raz pierwszy jacht w Turcji na Wybrzeżu Licyjskim przygotowaliśmy praktyczny przewodnik. Znajdziesz tu opis największych atrakcji turystycznych regionu, propozycje tras rejsu, polecane kotwicowiska i rekomendowane przez nas tawerny. Wystarczy pobrać!

pobierz przewodnik

Punt

Stryjeńskich 15A lok 5 (1 piętro)

02-791 Warszawa

tel. +48 22 446 83 80

fax +48 22 894 00 42

 

info(@)punt.pl

MENU
Mamy dla Ciebie prezent!

Zapisz się do naszego NEWSLETTERA
i odbierz darmowy przewodnik po trasie rejsu z Trogiru