FB YT Instagram Skontaktuj się z nami tel. 22 446 83 80

Opinie

 

PUNT to grupa przesympatycznych, a przede wszystkim niezwykle sprawnych, profesjonalnych i życzliwych ludzi, którzy na czarterach znają się chyba jak nikt inny. Korzystam z pomocy Puntu od ponad 15 lat... więcej »

Mariusz Banaś Czarter jachtu

Paweł, wielkie dzięki za cierpliwość, ogrom wiedzy i umiejętności praktycznych przekazanych w bardzo przystępny sposób. Paweł jest profesjonalistą, a ponadto jest bardzo otwarty, towarzyski i kontaktowy. Polecam rejsy i szkolenia,... więcej »

Robert Sternicki

Facet mnie nauczył wiele i ma dusze do żeglowania. No i zawsze uśmiechnięty. Kiedyś obczaję z nim rejs:)

Leszek Mgłosiek

Polecam tą firmę dla niezdecydowanych. Byłem 2 razy i jestem zadowolony. Mają dobrych skiperów. Paweł jest super i dobrze przekazuje wiedzę. Krzysiek znowu bardzo sumienny i uczynny ale też wymagający... więcej »

Leszek Mgłosiek Szkolenie żeglarskie

Rejs przez Bałtyk do Visby latem 2016. To był trzeci raz z firmą PUNT i na pewno nie ostatni. Nie było łatwo, prawie 50h przez Bałtyk w jedną stronę, ale... więcej »

Sylwia Biernacka Rejs morski

Krzysztof to niezwykły człowiek z niezwykłą charyzmą. I do tego, albo i przede wszystkim świetny KAPITAN. Szacunek dla ogromnych umiejętności żeglarskich i tego jak się nimi dzieli z mniej lub... więcej »

Sylwia Biernacka

Miałam przyjemność płynąć z Jankiem do Visby w 2016 roku. Spotkać tak wspaniałego skippera to sama przyjemność. Janek posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, a przy tym duże poczucie humoru, które... więcej »

Sylwia Biernacka

Odbyłam z Puntem rejs po Bałtyku. Z wielką przyjemnością przyznam, że nie miałam żadnych zastrzeżeń co do organizacji, przygotowania jachtu jak również profesjonalizmu Kapitana. Cel jaki mi towarzyszył to sprawdzenie... więcej »

Beata Piłat Rejs morski

Skipper z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem. Czułam się bezpiecznie. Olbrzymią wartością są jego umiejętności przywódcze jak również pedagogiczne. Uzyskaliśmy odpowiedzi na wszystkie zadane pytania w sposób bardzo jasny i czytelny... więcej »

Beata Piłat

Młodzieniec z pasją, którą potrafi się dzielić! Co tu dużo pisać, profesjonalista w każdym calu, potrafiący w umiejętny i przystępny sposób przekazać swoją wiedzę. Posiada bardzo duże doświadczenie, jako Skipper.... więcej »

Michał Szymański

Punt

Stryjeńskich 15A lok 5 (1 piętro)

02-791 Warszawa

tel. (+48 22) 446 83 80

fax (+48 22) 894 00 42

 

info(@)punt.pl