Skontaktuj się z nami tel. +48 22 446 83 80

Opinie

 

Do egzaminu JSM przygotowywał mnie kpt. Grzegorz Proszowski. W trakcie zajęć nie tyle wykazywał się sporą wiedzą, cierpliwością i zaangażowaniem, ale wręcz z uporem wpajał mi niezbędną wiedzę, co w... więcej »

Stanisław Stadnicki

Wybrałem się na kurs JSM do szkoły Punt, aby ugruntować wiedzę i pewnie Przystąpić do egzaminu. Krzysztof jest odpowiednim człowiekim na odpowiednim miejscu, jego wiedza i chęć jej przekazania wszystkiego... więcej »

Sz Tomasz

Człowiek z wielkiej litery. Jeszcze mocniej pokochałam żeglarstwo i przekonałam się, że to jest moja pasja, to z czego czerpię inspiracje. Dzięki takim ludziom naprawdę chce się podbijać świat. Konkretne... więcej »

Maryna Herasymenko

Bardzo dobry kapitan i instruktor. Wspaniałe podejście do kursantów. Posiada ogromną wiedzę żeglarską którą wspaniale przekazuje kursantom.

Adrian Andrusiak

Bardzo dobry kapitan i instruktor żeglarstwa, przygotowany i dostosowujący się do potrzeb załogi. Posiada wielkie umiejętności przekazywania wiedzy praktycznej i teoretycznej. Doceniam spędzony czas pod okiem Jarka na wodzie –... więcej »

Patryk Babiński

Marcin jest wyjątkowo cierpliwym i wyrozumiałym szkoleniowcem. W bezstresowy sposób potrafił przekazać zasób wiedzy wystarczający, aby zdać egzamin i nabrać dużej dozy pewności w żeglowaniu. Zawsze uśmiechnięty, towarzyski i elegancki... więcej »

Paweł Maciąg

Bardzo duża wiedza i co najważniejsze, umiejętność dzielenia się nią. Ogromne zaangażowanie w przekazywanie jak największej ilości informacji. Duże doświadczenie żeglarskie połączone z umiejętnością dzielenia się wiedzą praktyczną. Do tego... więcej »

Przygoński Dariusz

Wspaniały żeglarz i przesympatyczny kumpel na jachcie. Marcin ma ogromną wiedzę i wiele talentów. Bardzo mile zaskoczyły mnie jego umiejętności przekazywania wiedzy żeglarskiej na kursie JSM oraz zaangażowanie w dbanie... więcej »

Adam Paciorek

Pierwszy kontakt w naszym życiu z tym skipperem i od razu wiedzieliśmy z żoną, że będzie to bardzo udany wyjazd. Krzysztof Kryniecki – cały czas spokojny, opanowany, rzeczowy, konkretny, a... więcej »

Kalinowski Bartosz

Świetny instruktor: cierpliwy, zaangażowany i zrozumiale tłumaczy, polecam!!!

Sabat Anna

Punt

Stryjeńskich 15A lok 5 (1 piętro)

02-791 Warszawa

tel. +48 22 446 83 80

fax +48 22 894 00 42

 

info(@)punt.pl

MENU
Mamy dla Ciebie prezent!

Zapisz się do naszego NEWSLETTERA
i odbierz darmowy przewodnik po trasie rejsu z Trogiru