FB YT Instagram Skontaktuj się z nami tel. 22 446 83 80

Opinie

 

W terminie 24.09-1.10.2016 miałem przyjemność uczyć się pod nadzorem Maćka Maciejewskiego na VB w Chorwacji – tak przyjemność!!!! Tak wspaniałego skippera to sama przyjemność spotkać na swojej drodze. Niezwykle kompetenty... więcej »

Dawid Kubas Szkolenie żeglarskie

Doskonały skipper, wspaniale przekazana wiedza. Pełen profesjonalizm!!!

Dawid Kubas

Bardzo kompetentny i umiejący przekazać swą niewątpliwą wiedzę skipper. A przy tym opanowany i dokładny, co np. przy szkoleniu manewrowym jest zaletą nie do przecenienia

Paweł Mamełka

W roku 2015 czarterowaliśmy z firmy Punt katamaran Lagoon 400 S2 z Biogradu. Jeżeli chodzi o jacht to czysty, nie zniszczony, bardzo komfortowy, obsługa mariny bardzo miła i konkretna, wszystko... więcej »

Paweł Cielecki Czarter jachtu

Paweł był naszym Skipperem na katamaranie Lagoon 400 podczas naszego rejsu szkoleniowego na Voditelj Brodice w Chorwacji (Biograd – Biograd) w 2015r. Bardzo dobra znajomość wód Chorwackich, portów, lokali, restauracji... więcej »

Paweł Cielecki

Świetnie sformatowane szkolenie na uprawnienia Voditel Brodice. Wykorzystany do maksimum czas, poświęcony na trzy ważne rzeczy: program teoretyczny, potrzebny do zdania chorwackiego egzaminu (z zapasem: egzamin wewnętrzny był znacznie trudniejszy),... więcej »

Mieszko Tałasiewicz Szkolenie żeglarskie

Instruktor Maciek. Ma niezwykle trudne zadanie. Co tydzień od nowa ogarnąć nową ekipę rozwydrzonych nowicjuszy i zrobić z nich zgraną załogę. Nikomu nie zrobić krzywdy, wszystkich wykierować na ludzi. Szaleńców... więcej »

Mieszko Tałasiewicz

Brałem udział w szkoleniu zakończonym egzaminem na chorwackie uprawnienia Voditelj Brodice. Szkolenie odbywało się w maju 2011r. Startowaliśmy z Sukosanu w Chorwacji. Szkolenie prowadził Maciek Maciejewski. Ilość praktycznej wiedzy jaką... więcej »

Marcin Potrzebowski Szkolenie żeglarskie

„Bardzo duże umiejętności żeglarskie. Bardzo duża wiedza i umiejętność dzielenia się nią. Ogromne zaangażowanie w przekazywanie jak największej ilości informacji. Same pozytywy. Życzę tylko takich skipperów”

Diana Kręcisz

Dużo by pisać 🙂 Tak dużo jak w rejsach z Krzysztofem mil w kilwaterze zostało ! Ale najpierw było szkolenie na JSM. Po prostu perfekcja w każdym calu. Od organizacji... więcej »

Adam Schuetz

Punt

Stryjeńskich 15A lok 5 (1 piętro)

02-791 Warszawa

tel. (+48 22) 446 83 80

fax (+48 22) 894 00 42

 

info(@)punt.pl