Skontaktuj się z nami tel. +48 22 446 83 80 Już 30 lat razem!

Alicudi

Alicudi jest najbardziej odległa i najsłabiej zaludniona z całego archipelagu Wysp Liparyjskich. Liczy zaledwie 5 km2. Rzadko zapuszczają się tutaj żeglarze.

Na wyspie znajduje się mała osada Alicudi licząca zaledwie kilka mieszkańców. Nie ma tu dróg, a jedynie ścieżki porośnięte wrzosami, które nadają krajobrazowi charakterystyczny fioletowo-różowy kolor. To prawdziwa pustelnia – miejsce idealne na spacery z zapierającymi dech w piersiach widokami. Szum morza i szept wiatru wśród roślinności to jedyne dźwięki, jakie tu słychać.

Lokalizacja

Inne ciekawe miejsca w tym regionie

jacht zatoka Tahiti wyspa Caprera

Włochy

Caprera

Wyspa Caprera to druga co do wielkości wyspa parku La Maddalena. Ma powierzchnię 16 km2 i 46 km wybrzeża. Najwyższy... więcej »

zobacz więcej
kotwicowisko Razzoli

Włochy

Razzoli

Razzoli to piąta co do wielkości, o powierzchni nieco ponad 1 km2, wyspa Parku Narodowego La Maddalena, położona najbliżej Korsyki.... więcej »

zobacz więcej
budelli widok z góry

Włochy

Budelli

Krystalicznie czysta i turkusowa woda, różowy piasek, liczne jaskinie oraz wystające z wody skały – wyspa Budelli potrafi zachwycić. Zajmuje... więcej »

zobacz więcej

 

 

Punt

Stryjeńskich 15A lok 5 (1 piętro)

02-791 Warszawa

tel. +48 22 446 83 80

fax +48 22 894 00 42

 

info(@)punt.pl

Już 30 lat razem!
MENU