FB YT Instagram Skontaktuj się z nami tel. 22 446 83 80

Promocje w marinach ACI Piśkiera i Źut w sezonie 2018

Park Narodowy Kornati – wyjątkowy archipelag bezludnych chorwackich wysp położony niedaleko Zadaru to miejsce uwielbiane przez żeglarzy. Zakochają się w tym miejscu Ci, którzy cenią sobie spokój, kontakt z naturą, cumowanie w bezludnych zatoczkach, kąpiele w wyjątkowo czystej wodzie oraz noce pod rozgwieżdżonym niebem.

Ze względu na trudne warunki bytowe – brak wody i dostępu do sieci elektrycznej (prąd wytwarzany jest przez generator), na terenie Parku znajduje się tylko jedna, otwarta tylko w sezonie – Marina Piśkiera. Kolejna – również sezonowa Marina Źut położona jest obok Parku na bezludnej wyspie Źut.

W sezonie 2018 obowiązują następujące promocje:

Bilet do Parku wliczony w cenę postoju

Opłata za pobyt w marinie Piśkiera zawiera bilet do Parku Narodowego Kornati. Natomiast w tym sezonie nie otrzymamy kolejnego 24h godzinnego biletu do Parku gratis jak było w poprzednich latach. Możemy natomiast kupić w marinie taki bilet z 50% upustem, czyli w takiej samej cenie jak w punktach sprzedaży poza parkiem.

Promocja 1 + 1 +1 free.

Propozycja dla Tych, którzy preferują postoje w Marinach. Jeżeli zdecydujemy się na postój w Marinie Piśkiera, a kolejną noc w Marinie Źut, to trzecią, kolejną noc otrzymamy gratis w marinie Piśkiera. Podobnie wygląda sytuacja gdy pobyt w marinach zaczniemy od Mariny Źut. Wtedy drugą noc spędzamy w Marinie Piśkiera, a trzecią, kolejną noc otrzymamy gratis w Marinie Źut. Promocja obejmuje trzy następujące po sobie noclegi i nie dotyczy kotwicowiska Źut.

Piątek i sobota -20%

Decydując się na postój w marinie Piśkiera lub w Marinie Źut warto pamiętać, że w piątek i sobotę zapłacimy za postój 20% mniej niż w pozostałe dni tygodnia. Promocja nie obejmuje okresu od 13 lipca do 25 sierpnia oraz nie dotyczy postoju na kotwicowisku Źut. Cenniki marin w sezonie 2018: ACI Marina Piśkiera i ACI Marina Źut.

Tutaj znajdziesz: cennik Parku Narodowego Kornati 2018 oraz opłaty dla żeglarzy w praktyce

Marina ACI Piśkiera widok z lotu ptaka

 

 

 

Posty w kategorii

Targi Boatshow

Widzimy się w Łodzi!

Już niebawem, w dniach 17-19 listopada, odbędzie się w Łodzi wielka wodniacka impreza – ... więcej »

zobacz więcej
Z wizytą w stoczni More 55

Z wizytą w stoczni More 55

W ubiegłym tygodniu odwiedziliśmy stocznię MORE BOATS nieopodal Splitu. Jest to nowy zakład realizujący... więcej »

zobacz więcej
PUNT na Boatshow 2018

Spotkajmy się w Łodzi!

Tych targów nie trzeba przedstawiać – Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW 2018. Jubileuszowa... więcej »

zobacz więcej

Punt

Stryjeńskich 15A lok 5 (1 piętro)

02-791 Warszawa

tel. (+48 22) 446 83 80

fax (+48 22) 894 00 42

 

info(@)punt.pl