Skontaktuj się z nami tel. +48 22 446 83 80

Promocje w marinach ACI Piskera i Źut w sezonie 2019

Park Narodowy Kornati – wyjątkowy archipelag bezludnych chorwackich wysp położony niedaleko Zadaru to miejsce uwielbiane przez żeglarzy. Zakochają się w tym miejscu Ci, którzy cenią sobie spokój, kontakt z naturą, cumowanie w bezludnych zatoczkach, kąpiele w wyjątkowo czystej wodzie oraz noce pod rozgwieżdżonym niebem.

Ze względu na trudne warunki bytowe – brak wody i dostępu do sieci elektrycznej (prąd wytwarzany jest przez generator), na terenie Parku znajduje się tylko jedna, otwarta w sezonie – Marina Piskera. Kolejna – również sezonowa Marina Źut położona jest obok Parku na bezludnej wyspie Źut.

W sezonie 2019 obowiązują następujące promocje:

Bilet do Parku wliczony w cenę postoju

Opłata za pobyt w marinie Piskera zawiera bilet do Parku Narodowego Kornati. Bilet do parku obowiązuje od momentu zacumowania do godziny 19.00 następnego dnia. Oznacza to, że możemy spędzić noc w marinie, a kolejnego dnia do wieczora zwiedzać i cumować na terenie Parku.

Promocja 1 + 1 +1 free.

Propozycja dla Tych, którzy preferują postoje w Marinach. Jeżeli zdecydujemy się na postój w Marinie Piskera, a kolejną noc w Marinie Źut, to trzecią, kolejną noc otrzymamy gratis w marinie Piskera. Podobnie wygląda sytuacja gdy pobyt w marinach zaczniemy od Mariny Źut. Wtedy drugą noc spędzamy w Marinie Piskera, a trzecią, kolejną noc otrzymamy gratis w Marinie Źut. Promocja obejmuje trzy następujące po sobie noclegi i nie dotyczy kotwicowiska Źut.

Promocja 2 + 1 free

Jeśli zdecydujemy się spędzić dwie noce w tej samej marinie: Źut lub Piskera, trzecia noc jest gratis.

Piątek i sobota -20%

Decydując się na postój w marinie Piskera lub w Marinie Źut warto pamiętać, że w piątek i sobotę zapłacimy za postój 20% mniej niż w pozostałe dni tygodnia. Promocja nie obejmuje okresu od 13 lipca do 25 sierpnia oraz nie dotyczy postoju na kotwicowisku Źut. Cenniki marin w sezonie 2019: ACI Marina Piskera i ACI Marina Źut.

Tutaj znajdziesz: cennik Parku Narodowego Kornati 2019

Marina ACI Piśkiera widok z lotu ptaka

 

 

 

Posty w kategorii

Alternatywne połączenie lotnicze do Chorwacji

Bardzo lubimy żeglować w Chorwacji, ale nie lubimy tam jeździć samochodem. Niby mamy wszystko... więcej »

zobacz więcej
Burza w Chorwacji

Pogoda w Chorwacji

Wybierając się na rejs do Chorwacji liczymy zawsze na wysokie temperatury, bezchmurne niebo i... więcej »

zobacz więcej
Marina SCT Trogir Croatia Yacht Club

Ceny parkingów w marinach w Chorwacji w sezonie 2019

Poniżej przygotowaliśmy zestawienie tygodniowych cen za postój samochodu na parkingu w najbardziej popularnych marinach... więcej »

zobacz więcej

Punt

Stryjeńskich 15A lok 5 (1 piętro)

02-791 Warszawa

tel. +48 22 446 83 80

fax +48 22 894 00 42

 

info(@)punt.pl

MENU
Mamy dla Ciebie prezent!

Zapisz się do naszego NEWSLETTERA
i odbierz darmowy przewodnik po trasie rejsu z Trogiru