FB YT Instagram Skontaktuj się z nami tel. 22 446 83 80

Park Narodowy Kornati – cennik 2017

Park Narodowy Kornati to wyjątkowe miejsce w Europie i jedna z największych atrakcji żeglarskich w Chorwacji. W tym sezonie za jednodniowy bilet wstępu w szczycie sezonu dla jachtu 36-58 stóp zapłacimy 900 Kun (!). Jak obniżyć tę cenę? Wystarczy kupić bilet poza granicami parku np. w marinie podczas przejęcia jachtu. Wtedy cena spadnie o 40% do 540 kun. Kupując bilet z wyprzedzeniem musimy zdecydować czy spędzimy w parku 1, 3 a może 5 dni. Poniżej aktualny cennik na sezon 2017.

 

Lista miejsc gdzie można kupić bilety do Parku Narodowego Kornati:

Marina Kremik d.o.o.
Splitska 22
22202 Primošten
Tel. +385 (0)22 570 068
Fax. +385 (0)22 571 142
marina-kremik@adriatiq.com

Marina Baotić
Don Petra Špike 2a
21218 Seget Donji
Tel. +385 (0)21 798 182
Fax. +385 (0)21 798 590
reception@marinabaotic.com

Marina Šibenik d.o.o.
Obala Jerka Šižgorića 1
22 000 Šibenik
Tel. +385 (0)22 460 800
Fax. +385 (0)22 460 802
mandalinareception@d-marin.com
mandalina@d-marin.com

Danuvius marina d.o.o.
Jurjevgradska 2
22212 Tribunj
Tel.: +385 (0)22 447 145
Fax.: +385 (0)22 447 148
marina-tribunj@adriatiq.com

Marina Betina
Nikole Škevina 15
22244 Betina
Tel.: +385 (0)22 434 497
Fax.: +385 (0)22 434 497
marina-betina@si.t-com.hr

ACI marina Žut
Tel.: +385 (0)22 786 0278
Fax.: +385 (0)22 786 0279
m.zut@aci-club.hr

ACI marina Jezera
Tel.: +385 (0)22 439 295
Fax.: +385 (0)22 439 294
m.jezera@aci-club.hr

ACI marina Vodice
Tel.: +385 (0)22 443 086
Fax.: +385 (0)22 442 470
m.vodice@aci-club.hr

ACI marina Skradin
Tel.: +385 (0)22 771 365
Fax.: +385 (0)22 771 163
m.skradin@aci-club.hr

Euronautic d.o.o.
Marina Kornati
23210 Biograd n/m
Tel.: +385 (0)23 385 205
Fax.: +385 (0)23 386 164
GSM: +385 (0)99 5181 570
booking@euronautic.hr

Bimex Adria
Marina Dalmacija
23206 Sukošan
Tel/Fax: +385 (0)23 393 319
Mobitel: +385 (0)91 364 6691
info@bimextravel.com

Albatros Yachting
I. Meštrovića 2
Marina Zadar Tankerkomerc
23000 Zadar
Tel.: +385 (0)23 332 282
Fax.: +385 (0)23 332 152
GSM: +385 (0)98 329 521
info@albatros-yachting.com

Punt

Stryjeńskich 15A lok 5 (1 piętro)

02-791 Warszawa

tel. (+48 22) 446 83 80

fax (+48 22) 894 00 42

 

info(@)punt.pl