Skontaktuj się z nami tel. +48 22 446 83 80

Mariny ACI – promocje w sezonie 2020

ACI to największa (22 przystanie) sieć marin w Chorwacji, zapewniająca żeglarzom nie tylko komfort i bezpieczeństwo, ale również znakomitą lokalizację sprzyjającą planowaniu najciekawszych tras rejsów.  

Zobaczmy, jakie nowości przygotowała ACI na sezon 2020:

Rezerwacja miejsca w marinie bez opłaty rezerwacyjnej.

W Chorwacji z roku na rok przybywa jachtów i żeglarzy. W szczycie sezonu, bez wcześniejszej rezerwacji, nie ma co liczyć na wolne miejsce w popularnych marinach ACI, taki jak Korcula, Palmiżana czy Skradin. Dlatego, planując rejs w lipcu i sierpniu, warto dokonać wcześniejszej rezerwacji.

Ważne: W sezonie 2020 rezerwując nocleg w marinie ACI poprzez aplikację na telefon: ACI App lub system rezerwacyjny: ACI Online Booking nie będzie pobierana opłata rezerwacyjna.

Co to oznacza w praktyce? W sezonie 2019 opłata rezerwacyjna wynosiła od 10% do 40% (!) stawki dziennej i była pobierana przy rezerwacji miejsca w większości marin od 15 czerwca do 15 września. Teraz opłaty nie będzie, jeśli dokonamy rezerwacji przez systemy ACI. Pojawia się pytanie: jak zareagują na to inne systemy rezerwacyjne np. mySea?

Zniżki na cumowanie dla posiadaczy karty ACI

W 2020 posiadacze kart ACI otrzymują zniżki:

  • -30% na cumowanie w marinach ACI od 1 stycznia do 31 maja oraz od 1 października do 31 grudnia, oraz
  • -20% na cumowanie w marinach ACI od 1 czerwca do 30 września.

Promocja nie dotyczy kotwicowiska na wyspie Źut.

Warto przypomnieć, że karty ACI posiadają te osoby/firmy, które mają wykupione miejsca dla swoich jachtów w marinie ACI.


Chcesz wiedzieć więcej na temat żeglowania w Chorwacji?


Co to oznacza w praktyce? Jeśli czarterujemy jacht w Chorwacji od armatora, który posiada bazę w marinie ACI i ma tam wykupione miejsce dla czarterowanego przez nas jachtu, to prawdopodobnie będziemy mogli z takich zniżek skorzystać. Możliwości takie daje np. firma Ultra posiadająca swoją bazę w marinie ACI w Splicie i Trogirze czy Dalmatia Charter z bazą w ACI w Trogirze.

Bezpłatny wstęp do Parku Narodowego Kornati dla wszystkich cumujących w marinie ACI Piskera

Zostaje utrzymana promocja obowiązująca w ubiegłym sezonie. Każdy jacht, który zatrzyma się na noc w marinie ACI Piskera nie musi mieć wykupionego biletu do Parku Narodowego Kornati (bilet wliczony jest w cenę pobytu). Co więcej, może przebywać na terenie Parku Narodowego Kornati bezpłatnie do godziny 19:00 następnego dnia.

Co to oznacza w praktyce? Jeśli chcemy odwiedzić Park Narodowy Kornati i nie płacić, za dosyć drogie bilety wstępu, możemy zacumować na noc w atrakcyjnie położonej marinie ACI Piskera.  Ładujemy akumulatory, uzupełniamy zbiorniki na wodę, zwiedzamy okolicę, a na kolację możemy wybrać się pontonem do restauracji Jadra (naprzeciwko mariny) lub zjeść w marinie. Cały kolejny dzień zwiedzamy park żeglując i kotwicząc w dowolnym miejscu.

Marina ACI Piśkiera Kornaty
ACI Marina Piskera

Promocje dla wybranych marin ACI

Promocja 2+1 free dotyczy mariny ACI Źut, Piskera, Simuni, Slano

Jeśli zdecydujemy się spędzić dwie noce w tej samej marinie. Trzecia noc jest GRATIS. Promocja dotyczy Mariny Źut, Piskera, Slano oraz Simuni (tutaj za wyjątkiem terminu od 1 lipca do 31 sierpnia). Promocja obejmuje trzy następujące po sobie noclegi i nie dotyczy kotwicowiska Źut.

Rzadko się zdarza podczas rejsu cumować trzy razy pod rząd w tej samej marinie. Jeśli jednak nastąpi załamanie pogody i trzeba będzie gdzieś przeczekać (czego oczywiście nikomu nie życzymy…) jest to korzystne rozwiązanie.

Promocja 1+1+1 free dotyczy mariny ACI Źut i Piskera

Coś dla fanów Parku Narodowego Kornati. Jeżeli zdecydujemy się na postój w Marinie Piskera, a kolejną noc w Marinie Źut, to trzecią, kolejną noc otrzymamy gratis w marinie Źut. Podobnie gdy zaczniemy od Mariny Źut. Wtedy drugą noc spędzamy w Marinie Piskera, a trzecią, kolejną noc otrzymamy gratis w Marinie Piskera. Promocja obejmuje trzy następujące po sobie noclegi i nie dotyczy kotwicowiska Źut.

Marina Zut nocą
ACI Marina Źut

Cennik marin ACI w sezonie 2020

Aby sprawdzić ceny marin ACI w sezonie 2020, wystarczy pobrać dokument w pdf: Cennik marin ACI w sezonie 2020. Cenniki od strony 34. Ceny podane są dla jednokadłubowców. Cumując katamaranem cena wzrośnie, średnio między 50%-100%, w zależności od mariny i terminu.

 

 

 

Posty w kategorii

Oliwa z oliwek - złoto Chorwacji

Oliwa z oliwek (maslina) – złoto Chorwacji

Żeglując w Chorwacji spotykamy je na każdym kroku. Niskie, karłowate, pokryte sękami. Ich drobne... więcej »

zobacz więcej
za ile wynająć jacht

Ile kosztuje wynajem jachtu w Chorwacji?

Chorwacja to akwen najczęściej odwiedzany przez Polaków, ze względu na idealne warunki do spędzania... więcej »

zobacz więcej

Co zabrać na rejs do Chorwacji

Co znajdziesz w tym artykule: W co spakować się na rejs?Najważniejsze dokumenty do zabraniaCo... więcej »

zobacz więcej

Punt

Stryjeńskich 15A lok 5 (1 piętro)

02-791 Warszawa

tel. +48 22 446 83 80

fax +48 22 894 00 42

 

info(@)punt.pl

MENU
Mamy dla Ciebie prezent!

Zapisz się do naszego NEWSLETTERA
i odbierz darmową kolekcję
przewodników dla żeglarzy.