Skontaktuj się z nami tel. +48 22 446 83 80

Mariny ACI – promocje w sezonie 2023

ACI to największa (22 przystanie) sieć marin w Chorwacji, zapewniająca żeglarzom nie tylko komfort i bezpieczeństwo, ale również znakomitą lokalizację sprzyjającą planowaniu najciekawszych tras rejsów.  

Oto promocje jakie czekają na nas w sezonie 2023:

Zniżki na cumowanie dla posiadaczy karty ACI

Karty ACI przysługują osobom/firmom – również czarterowym, które mają wykupione całoroczne cumowanie dla swoich jachtów w dowolnej marinie ACI.

Podobnie jak w roku ubiegłym, tak i w tym sezonie posiadacze kart ACI mogą liczyć na następujące zniżki:

  • -30% na cumowanie w marinach ACI od 16 października do 31 marca 2024, oraz przez cały sezon dla marin ACI Simuni i Slano
  • -20% na cumowanie w marinach ACI od 1 kwietnia do 15 października 2023 (za wyjątkiem ACI Simuni i Slano)

Promocja nie dotyczy kotwicowisk na wyspie Zut.


Chcesz wiedzieć więcej na temat żeglowania w Chorwacji?


Co to dla nas oznacza w praktyce? Jeśli czarterujemy jacht od armatora, który posiada swoją bazę w marinie ACI i ma tam wykupione całoroczne miejsce dla czarterowanego przez nas jachtu, to podczas przejęcia jachtu może nam udostępnić numer karty ACI. Będziemy wtedy mogli korzystać z powyższej promocji podczas naszego rejsu – uzyskać rabat na postój w dowolnej marinie ACI. Możliwości takie daje np. firma Ultra, Euromarine posiadające swoje bazę w marinie ACI w Splicie czy Dalmatia Charter, Pitter Yachting z bazą w ACI w Trogirze. Ważne, aby przed każdym rejsem upewnić się u armatora, czy dany jacht posiada kartę ACI.

Warto również wiedzieć, że jeśli rezerwację mariny ACI robimy przez aplikację ACI lub przez ich stronę to zniżka zwracana jest dopiero w recepcji mariny – gotówką lub na kartę. Jeśli natomiast skorzystamy z aplikacji mySea ten rabat zostanie od razu naliczony podczas dokonywania rezerwacji.

Bezpłatny wstęp do Parku Narodowego Kornati dla wszystkich cumujących w marinie ACI Piskera

Ta promocja jest już dobrze znana bywalcom Parku Narodowego Kornati. Każdy jacht, który zatrzyma się na noc w marinie ACI Piskera – jedynej marinie na terenie parku, nie musi mieć wykupionego biletu wstępu (bilet wliczony jest w cenę pobytu). Co więcej, może przebywać na terenie Parku Narodowego Kornati bezpłatnie do godziny 19:00 następnego dnia.

Co to oznacza w praktyce? Jeśli chcemy odwiedzić Park Narodowy Kornati i nie płacić za bilet wstępu do parku, możemy zacumować na noc w atrakcyjnie położonej marinie ACI Piskera.  Ładujemy akumulatory, uzupełniamy zbiorniki na wodę, zwiedzamy okolicę, a na kolację możemy wybrać się pontonem do restauracji Jadra (naprzeciwko mariny) lub zjeść w marinie. Cały kolejny dzień (do godziny 19.00) zwiedzamy Park Narodowy Kornati żeglując i kotwicząc w dowolnie wybranym miejscu.

Marina ACI Piśkiera Kornaty
ACI Marina Piskera

Promocje dla wybranych marin ACI

Promocja 2+1 gratis dotyczy mariny ACI Zut, Piskera, Simuni, Slano

Jeśli zdecydujemy się spędzić dwie noce w tej samej marinie. Trzecia noc jest GRATIS. Promocja dotyczy Mariny Zut, Piskera, Slano oraz Simuni (tutaj za wyjątkiem terminu od 1 lipca do 31 sierpnia). Promocja obejmuje trzy następujące po sobie noclegi i nie dotyczy kotwicowiska Zut.

Rzadko się zdarza podczas rejsu cumować trzy razy pod rząd w tej samej marinie. Jeśli jednak nastąpi załamanie pogody i trzeba będzie gdzieś przeczekać (czego oczywiście nikomu nie życzymy…) jest to rozwiązanie do rozważenia.

Promocja 1+1+1 gratis dotyczy mariny ACI Zut i Piskera

Coś dla fanów Parku Narodowego Kornati. Jeżeli zdecydujemy się na postój w Marinie Piskera, a kolejną noc w Marinie Zut, to trzecią, kolejną noc otrzymamy gratis w marinie Zut. Podobnie gdy zaczniemy od Mariny Zut. Wtedy drugą noc spędzamy w Marinie Piskera, a trzecią, kolejną noc otrzymamy gratis w Marinie Piskera. Promocja obejmuje trzy następujące po sobie noclegi i nie dotyczy kotwicowiska Zut.

Marina Zut nocą
ACI Marina Zut i jej kotwicowisko

Jeśli wybierasz się w tym sezonie do Chorwacji sprawdź koniecznie >>> Ceny marin ACI w sezonie 2023

 

 

Posty w kategorii

z Dubrownika na północ

Trasa rejsu 7 dni: z Dubrownika na północ

Rozpoczynając rejs z Dubrownika, do dyspozycji mamy dwa miejsca: Marinę Frapa oraz marinę ACI.... więcej »

zobacz więcej
Boje w Chorwacji gdzie i za ile

Kotwicowiska w Chorwacji – gdzie i za ile?

Powiedzmy wprost: ciężko sobie wyobrazić żeglowanie w Chorwacji bez kotwiczenia w zatoce. Owszem, kierujemy... więcej »

zobacz więcej
Most między wyspą Pasman i Uglian

Most Zdrelac między wyspą Paśman a Uglian – dla kogo?

Nie ma w Chorwacji drugiego mostu, który tak bardzo spędza sen z powiek firm... więcej »

zobacz więcej

Punt

Stryjeńskich 15A lok 5 (1 piętro)

02-791 Warszawa

tel. +48 22 446 83 80

fax +48 22 894 00 42

 

info(@)punt.pl

MENU
Mamy dla Ciebie prezent!

Zapisz się do naszego NEWSLETTERA
i odbierz darmowy przewodnik po trasie rejsu z Trogiru