Skontaktuj się z nami tel. +48 22 446 83 80

Mariny ACI – promocje w sezonie 2022

ACI to największa (22 przystanie) sieć marin w Chorwacji, zapewniająca żeglarzom nie tylko komfort i bezpieczeństwo, ale również znakomitą lokalizację sprzyjającą planowaniu najciekawszych tras rejsów.  

Oto promocje jakie czekają na nas w sezonie 2022:

Rezerwacja miejsca w marinie bez opłaty rezerwacyjnej.

W Chorwacji z roku na rok przybywa jachtów i żeglarzy. W szczycie sezonu, bez wcześniejszej rezerwacji, nie ma co liczyć na wolne miejsce w popularnych marinach ACI, taki jak Korcula, Palmiżana czy Skradin. Dlatego, planując rejs w lipcu i sierpniu, warto dokonać wcześniejszej rezerwacji.

Ważne: W sezonie 2022, podobnie jak w roku ubiegłym, nie będzie pobierana opłata rezerwacyjna za dokonanie rezerwacji noclegu w marinie ACI poprzez aplikację na telefon: ACI App lub system rezerwacyjny: ACI Online Booking.

W przeszłości zdarzały się sezony, gdy opłata rezerwacyjna wynosiła od 10% do 40% (!) stawki dziennej i była pobierana przy rezerwacji miejsca w większości marin od 15 czerwca do 15 września. Dlatego cieszy nas, że w tym sezonie ponownie zrezygnowano z jej pobierania.

Zniżki na cumowanie dla posiadaczy karty ACI

W 2022 posiadacze kart ACI otrzymują zniżki:

  • -30% na cumowanie w marinach ACI od 1 stycznia do 31 marca oraz od 16 października do 31 grudnia, oraz
  • -20% na cumowanie w marinach ACI od 1 kwietnia do 15 października (za wyjątkiem ACI Simuni i Slano)

Promocja nie dotyczy kotwicowisk na wyspie Źut i Vozarica.

Warto przypomnieć, że karty ACI posiadają te osoby/firmy, które mają wykupione miejsca dla swoich jachtów w dowolnej marinie ACI.


Chcesz wiedzieć więcej na temat żeglowania w Chorwacji?


W praktyce oznacza to, że jeśli czarterujemy jacht od armatora, który posiada swoją bazę w marinie ACI i ma tam wykupione miejsce dla czarterowanego przez nas jachtu, to możemy korzystać ze zniżek podczas naszego rejsu. Możliwości takie daje np. firma Ultra, Euromarine posiadające swoje bazę w marinie ACI w Splicie czy Dalmatia Charter, Pitter Yachting z bazą w ACI w Trogirze. Warto upewnić się jeszcze u armatora przed wypłynięciem w rejs.

Bezpłatny wstęp do Parku Narodowego Kornati dla wszystkich cumujących w marinie ACI Piskera

Ta promocja jest już dobrze znana bywalcom Parku Narodowego Kornati. Każdy jacht, który zatrzyma się na noc w marinie ACI Piskera nie musi mieć wykupionego biletu do Parku Narodowego Kornati (bilet wliczony jest w cenę pobytu). Co więcej, może przebywać na terenie Parku Narodowego Kornati bezpłatnie do godziny 19:00 następnego dnia. Jeśli natomiast zdecyduje się pozostać na Kornatach dłużej może wykupić bilet do parku w marinie ze zniżką -50%.

Co to oznacza w praktyce? Jeśli chcemy odwiedzić Park Narodowy Kornati i nie płacić za bilet wstępu do parku (który jest dość drogi), możemy zacumować na noc w atrakcyjnie położonej marinie ACI Piskera.  Ładujemy akumulatory, uzupełniamy zbiorniki na wodę, zwiedzamy okolicę, a na kolację możemy wybrać się pontonem do restauracji Jadra (naprzeciwko mariny) lub zjeść w marinie. Cały kolejny dzień (do godziny 19.00) zwiedzamy Park Narodowy Kornati żeglując i kotwicząc w dowolnie wybranym miejscu. Pobyt w parku wliczony jest w cenę postoju w Marinie ACI Piskiera.

Marina ACI Piśkiera Kornaty
ACI Marina Piskera

Promocje dla wybranych marin ACI

Promocja 2+1 free dotyczy mariny ACI Źut, Piskera, Simuni, Slano

Jeśli zdecydujemy się spędzić dwie noce w tej samej marinie. Trzecia noc jest GRATIS. Promocja dotyczy Mariny Źut, Piskera, Slano oraz Simuni (tutaj za wyjątkiem terminu od 1 lipca do 31 sierpnia). Promocja obejmuje trzy następujące po sobie noclegi i nie dotyczy kotwicowiska Źut.

Rzadko się zdarza podczas rejsu cumować trzy razy pod rząd w tej samej marinie. Jeśli jednak nastąpi załamanie pogody i trzeba będzie gdzieś przeczekać (czego oczywiście nikomu nie życzymy…) jest to korzystne rozwiązanie.

Promocja 1+1+1 free dotyczy mariny ACI Źut i Piskera

Coś dla fanów Parku Narodowego Kornati. Jeżeli zdecydujemy się na postój w Marinie Piskera, a kolejną noc w Marinie Źut, to trzecią, kolejną noc otrzymamy gratis w marinie Źut. Podobnie gdy zaczniemy od Mariny Źut. Wtedy drugą noc spędzamy w Marinie Piskera, a trzecią, kolejną noc otrzymamy gratis w Marinie Piskera. Promocja obejmuje trzy następujące po sobie noclegi i nie dotyczy kotwicowiska Źut.

Marina Zut nocą
ACI Marina Źut

Cennik marin ACI w sezonie 2022

Aby sprawdzić ceny marin ACI w sezonie 2022, wystarczy pobrać dokument w pdf: Cennik marin ACI w sezonie 2022. Cenniki od strony 34. Ceny podane są dla jednokadłubowców. Cumując katamaranem cena wzrośnie, średnio między 50%-100%, w zależności od mariny i terminu.

 

 

 

Posty w kategorii

jaki będzie sezon 2023 w chorwacji

Jaki będzie sezon 2023 w Chorwacji?

Wyjątkowy. To rok, w którym Chorwacja wprowadza EURO, wchodzi do strefy Schengen i znosi... więcej »

zobacz więcej
bunkry chorwacja okładka artykuł

Gdzie znajdziemy bunkry w Chorwacji

Bunkry wykorzystywane przez łodzie podwodne i torpedowe to nie lada atrakcja podczas żeglowania w... więcej »

zobacz więcej
MY 37 Fountaine Pajot

Fountaine Pajot MY37

Ten nowoczesny i elegancki katamaran motorowy cieszy oko, nie tylko nowoczesnym wzornictwem, ale również... więcej »

zobacz więcej

Punt

Stryjeńskich 15A lok 5 (1 piętro)

02-791 Warszawa

tel. +48 22 446 83 80

fax +48 22 894 00 42

 

info(@)punt.pl

MENU
Mamy dla Ciebie prezent!

Zapisz się do naszego NEWSLETTERA
i odbierz darmowy przewodnik po trasie rejsu z Trogiru