Skontaktuj się z nami tel. +48 22 446 83 80

LOTem do Chorwacji – wakacje 2021

Polskie Linie Lotnicze LOT zdradziły plany dotyczące sezonu wakacyjnego 2021. Narodowy przewoźnik postanowił, wzorem tegorocznego sezonu, skupić się na kierunkach wakacyjnych i kontynuować akcję #LOTnaWakacje. Docelowy kształt siatki połączeń może się jeszcze zmienić, ale już teraz możemy rezerwować bilety na lato 2021.

Połączenia do Dubrownika

Bezpośrednie połączenia lotnicze do Dubrownika mają być hitem nadchodzącego sezonu. W sprzedaży są już loty z Warszawy do Dubrownika we wszystkie dni tygodnia. Pierwsze połączenie startuje 28 marca 2021. Za bilet w dwie strony z bagażem rejestrowanym na początku czerwca zapłacimy ok. 900 zł.

Być może niebawem  pojawią się również połączenia bezpośrednie z Poznania, Katowic i Krakowa – co sugeruje siatka połączeń na stronie internetowej LOTu. W tej chwili do Dubrownika możemy lecieć z ww. portów z przesiadką w Warszawie. Połączenie zajmuje ok. 5 godzin.

LOT wyszukiwarka majówka Dubrownik
bilet do Dubrownika na Majówkę (sobota-sobota) z bagażem rejestrowanym do 23 kg

Połączenia do Splitu

Już pod koniec kwietnia polecimy z Warszawy do Splitu. Niestety bezpośrednie połączenia planowane są jedynie w środy i niedziele, a jak wiadomo dla żeglarzy optymalna jest sobota, gdy rozpoczynają się czartery jachtów w Chorwacji.

LOT wyszukiwarka majówka Split
bilet do Dubrownika na Majówkę (niedziela-niedziela) z bagażem rejestrowanym do 23 kg

Połączenia do Zadaru

Na szczęście w sobotę będziemy mogli polecieć bezpośrednio z Warszawy do Zadaru. Niestety dopiero od 12 czerwca. Połączenia mają być kontynuowane do końca października, co daje nadzieję na wygodny transport na szkolenia żeglarskie organizowane tradycyjnie jesienią w Biogradzie koło Zadaru.

Warto zwrócić uwagę, że LOT oferuje również połączenia do Zadaru z przesiadką w Zagrzebiu. Lot jest dłuższy (zamiast 2 godzin w połączeniu bezpośrednim, mamy 5 godzin lotu z przesiadką), ale za to bilet tańszy.

cena bilet lot zadar
bilet bezpośredni do Zadaru w październiku (sobota-sobota) z bagażem rejestrowanym do 23 kg
lot do zadaru z przesiadką cena
bilet do Zadaru z przesiadką w Zagrzebiu, w październiku (sobota-sobota) z bagażem rejestrowanym do 23 kg

Cieszymy się, że LOT zdecydował się opublikować swoje połączenia wakacyjne z tak dużym wyprzedzeniem, pozwoli to łatwiej zaplanować wakacje. A może nawet skorzystać z promocji na Black Friday 😉

Z innych interesujących destynacji dla żeglarzy poza Chorwacją, na uwagę zasługują: Ateny, Malta, Majorka, Rodos, Zakyntos oraz Palermo i Mykonos – nowości w przyszłorocznej siatce połączeń LOT.  

połączenia lotnicze LOT do Chorwacji w sezonie 2021

 

 

 

Posty w kategorii

Mariny Aci promocje 2020

Mariny ACI – promocje w sezonie 2020

Aktualizacja 31.05.2020. ACI to największa (22 przystanie) sieć marin w Chorwacji, zapewniająca żeglarzom nie... więcej »

zobacz więcej
Burza w Chorwacji

Pogoda w Chorwacji

Wybierając się na rejs do Chorwacji liczymy zawsze na wysokie temperatury, bezchmurne niebo i... więcej »

zobacz więcej
Drogi w Chorwacji

Wybierasz się do Chorwacji samochodem? Warto wiedzieć, że…

Ile kosztuje przejazd do Chorwacji? Wszystko o winietach, cenach paliw i autostrad.

zobacz więcej

Punt

Stryjeńskich 15A lok 5 (1 piętro)

02-791 Warszawa

tel. +48 22 446 83 80

fax +48 22 894 00 42

 

info(@)punt.pl

MENU
Mamy dla Ciebie prezent!

Zapisz się do naszego NEWSLETTERA
i odbierz darmową kolekcję
przewodników dla żeglarzy.