FB YT Instagram Skontaktuj się z nami tel. 22 446 83 80

Folder 2019 – pobierz

Jest już dostępny folder PUNT na rok 2019.  Znajdziesz w nim przede wszystkim pełną ofertę naszych szkoleń żeglarskich i rejsów turystyczno-stażowych. Prezentujemy również najbardziej atrakcyjne rejony czarteru. Okładka folderu została wybrana drogą głosowania na naszym profilu facebookowym.

Ważne. W tym roku nie wysyłamy „z automatu” folderów do naszych stałych klientów, jak miało to miejsce w latach ubiegłych. Jest ku temu kilka powodów:

  • zgodnie z rozporządzeniem RODO dotyczącym przetwarzania danych osobowych, materiały reklamowe możemy wysyłać tylko tym osobom, które wyraziły na to zgodę.
  • od kiedy działa na naszej stronie wyszukiwarka czarterów on-line, zawierająca w czasie rzeczywistym kilka tysięcy ofert od większości armatorów z jakimi współpracujemy, bezzasadne wydaje nam się umieszczanie cenników firm czarterowych w folderze,
  • bierzemy sobie do serca wszelkie działania służące ochronie środowiska, dlatego foldery w wersji papierowej chcemy wysyłać tylko tym, którzy rzeczywiście ich potrzebują. Uszczęśliwianie na siłę kosztem wycinki lasów – nie jest w naszym stylu.

Folder w wersji papierowej z przyjemnością wyślemy do Ciebie, jeśli wyrazisz taką chęć – wystarczy kliknąć przycisk poniżej:

Zachęcamy również do pobierania go w formie pdf – wystarczy kliknąć w zdjęcie poniżej.

okładka folder Punt 2019

 

 

 

 

Posty w kategorii

Wesołych Świąt od Punta

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2019!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć wszystkim naszym Klientom, Współpracownikom oraz... więcej »

zobacz więcej
Z wizytą w stoczni More 55

Z wizytą w stoczni More 55

W ubiegłym tygodniu odwiedziliśmy stocznię MORE BOATS nieopodal Splitu. Jest to nowy zakład realizujący... więcej »

zobacz więcej

Park Narodowy Kornati – cennik 2018

Park Narodowy Kornati to wyjątkowe miejsce w Europie i jedna z największych atrakcji żeglarskich... więcej »

zobacz więcej

Punt

Stryjeńskich 15A lok 5 (1 piętro)

02-791 Warszawa

tel. (+48 22) 446 83 80

fax (+48 22) 894 00 42

 

info(@)punt.pl