Szkolenia żeglarskie

Szkolenie żeglarskieOd kilkunastu lat prowadzimy szkolenia żeglarskie w Polsce i w Chorwacji. Większość z nich na jachtach należących do naszej firmy. Nasi skipperzy to żeglarze z wieloletnim stażem morskim, wysokimi uprawnieniami żeglarskimi, o wysokiej kulturze osobistej. Stawiamy na jakość. Kursanci chwalą nas przede wszystkimi za wysoki poziom szkoleń, profesjonalizm, zaangażowanie instruktorów oraz bardzo dobry stan jachtów. Zdobądź z nami umiejętności niezbędne do samodzielnego prowadzenia jachtu morskiego!

 

Od wiosny do jesieni organizujemy na Zatoce Gdańskiej tygodniowe szkolenia zakończone egzaminem na patent Jachtowego Sternika Morskiego. Wszystkie kursy prowadzimy na naszym jachcie: świetnie utrzymanej  Bavaria 38 cruiser wyposażonej w rolowaną genuę, pełnolistwowego grota z lazy jackiem, ogrzewanie Webasto, GPS/plotter, radar, sprayhood, instalację ciepłej wody, lodówkę itp. Zaokrętowanie odbywa się w Gdyni. To samo szkolenie prowadzimy również w Chorwacji (Biograd)  na jachcie Bavaria 37.

 

Od lat ogromną popularnością cieszą się siedmiodniowe szkolenia w Chorwacji przygotowujące do samodzielnego czarterowania jachtów, zakończone egzaminem na patent Voditelj Brodice. Kursy prowadzimy na różnej wielkości jachtach: Delphia 47 s/y Jam Session oraz Bavaria 37 s/y Kalispera. Portem zaokrętowania/wyokrętowania jest Biograd (okolice Zadaru).

 

Ostatnio obserwujemy duże zainteresowane żeglowaniem na katamaranach. Z myślą o żeglarzach, którzy mają już doświadczenie w prowadzeniu morskich jachtów jednokadłubowych przygotowaliśmy szkolenie w Chorwacji z manewrowania katamaranem. Odbędzie się ono wiosną z Biogradu na jachtach: Lagoon 400 oraz Lagoon 450.

 

Wszystkich, którzy chcą opanować żeglowanie na dużym jachcie zachęcamy do szkolenia manewrowego na Bavarii 46 cruiser lub Delphia 47 s/y Jam Session w Chorwacji. Organizujemy również intensywne (3-4 dniowe) szkolenia manewrowe w Gdyni.

 

 

ZOBACZ WSZYSTKIE TERMINY SZKOLEŃ >>

Zapytaj o dowolne szczegóły tej oferty
JACHTOWY STERNIK MORSKI - SZKOLENIA NA BAŁTYKU
Tygodniowy kurs żeglarski na stopień Jachtowego Sternika Morskiego przeznaczony jest dla osób pełnoletnich ...
CHORWACJA - SZKOLENIE NA KATAMARANIE
Praktyczne szkolenie żeglowania na katamaranie. Intensywna manewrówka na silniku w portach i zatokach środkowej ...
VODITELJ BRODICE - KURS ŻEGLARSKI W CHORWACJI
Do udziału w naszym szkoleniu zapraszamy doświadczonych żeglarzy śródlądowych oraz członków załóg rejsów ...
CHORWACJA - SZKOLENIE NA DUŻYM JACHCIE
Szkolenie dla tych, którzy chcą podnosić swoje kwalifikacje żeglarskie, zdobywać nową wiedzę i umiejętności ...
JACHTOWY STERNIK MORSKI - SZKOLENIE W CHORWACJI
Od 2007 roku z naszą pomocą blisko 2000 osób zdobyło podstawowy patent uprawniający do żeglowania po wodach ...
INTENSYWNE SZKOLENIA MANEWROWE GDYNIA - 3/4 dni
Manewrówka na jachcie morskim przeznaczona jest dla osób, którym brakuje praktyki za kołem sterowym, które chcą ...
Vademecum